Kategoriler

Hakkımızda

Hakkımızda

Doğa Dostu Bez Çanta, %100 Pamuk Ham Bez Çanta İmalati ( Bez Çanta Sektöründe 14 . yıl )

 

Üretimde yer alan ham bez çanta çeşitli varyasyonlara sahiptir. Genel itibari ile 35X40 ham bez çanta üretimi olmakla beraber bez çanta, tela çanta, kanvas çanta, gabardin çanta, rips çanta çeşitleri ile ham bez çanta gramajıda dikkate alınarak üretilmektedir.

 

14 yılı aşkın sektör tecrübemizle, Bez Çanta, Ham Bez Çanta, Tela Çanta, Toptan bez çanta, üretmekten gurur duyuyoruz. Aynı zamanda Kanvas Çanta, Gabardin Çanta Ham bez çanta üretimimiz baskısız olarak devam etmektedir.

 

Ülkemizde yapılan araştırmalara göre bir yıl içerisinde bir birey ortalama olarak 500 adet plastik poşet kullanmaktadır ve böyle bir tüketim sonucunda bu plastiklerin çoğu geri dönüşüme iletilmeksizin doğaya zarar vermektedir. Kendi yaşam alanımızın kalitesini olumsuz yönde etkileyen ve ileride çok daha büyük çevresel sorunlara yol açacağı aşikar olan bu durum karşısında bütün insanlığın duyarlı olması dikkate alması şarttır.

Plastik poşetlerin, torbaların % 100’e yakını doğada çözünebilir yapıda değildir ve ciddi anlamda çevreye zarar vermektedir. Bu sebeple doğamızın bu zararlı maddeleri hazmetmesi ve bu maddelerin yok olması 500-1000 yıl gibi sürelerden sonra gerçekleşir. Bu süre içerisinde doğamızı paylaştığımız birçok bitkiye, hayvana ve hatta toprağa ve denizlere zarar verir. Plastik poşet ve torbaların içerisindeki kimyasal maddeler toprağa geçerek bizlerin gıda maddesi olarak kullandığımız ürünlere henüz tohum haldeyken sirayet eder ve insan hayatında çözülemeyen hastalıklar oluşturmaktadır.

Plastik maddeleri hayatından uzaklaştırma ve doğaya daha saygılı davranma gayretinde ve bilincinde olan bireyler olarak bizler de elimizden gelen hassasiyeti göstermeliyiz.

Doğaya bırakılan ve son derece zararlı bu plastik poşet ve torbaların yaşamımızdan çıkartılması ve bunun yerine doğa dostu ham bez çanta ve torbaların üretilmesi ile ilgili faaliyetlerine 2007 yılında başlamış olan SeraBez  Çanta, ham bez çanta alanıda hızla gelişim göstererek, sektörünün öncü ve en büyük şirketlerinden biri haline gelmiştir. Kurumsal yapısını daima güçlendirerek ve alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ham bez çanta üretim birimlerine uygulayan şirketimiz, tüm Türkiye’de ve Dünya’nın birçok ülkesinde ticaret hacmini yükseltmektedir.

Sosyal sorumluluğunun bilincinde olan ve doğaya duyarlı her şirketin ve her bireyin yanında olan Sera Bez Çanta, plastik kullanımının en aza inmesi ve doğa dostu ham bez çanta ve torbaların kullanılması hususunda elinden gelen desteği esirgemeyecektir.

Sizde doğaya ve kendinize karşı bir iyilik yapın ve plastik poşet kullanmayı bırakın. 

Sütlüce Mahallesi, Tavcı Sk. 25/A, 34445 Bademlik- Beyoğlu//İstanbul / TÜRKİYE
serabezcanta@gmail.com
www.promosyonbezcantaimalati.com ©
X